2014-06-12

Darek Strychalski uzbierał kwotę na bieg BADWATER w Dolinie Śmierci w USA!

Gratulacje! Pierwszy etap pokonany! (Także dzięki Portalowi). Po dwóch latach łapianin znów weźmie udział w ultramaratonie w USA. To najcięższy bieg na świecie, prawdziwy maraton śmierci.

Od kilku tygodni informacja o zbiórce na wyjazd Darka do Stanów nie schodziła z naszej głównej strony.  Mamy prawo twierdzić, że i my pomogliśmy. A stało się to po mejlu naszej Czytelniczki. Jakie to ważne, aby zarażać dobrą ideą innych. Ten baner i link widziały tysiące wchodzących na Portal naszych Czytelników.

Szkoda, że informacji zabrakło na stronie gminnej, tym bardziej, że Darek Strychalski stał się wielkim ambasadorem Łap. Ale władze mogą się jeszcze zrehabilitować.

Oto, co napisał Dariusz Strychalski na wieść, że potrzebna na wyprawę kwota została uzbierana.

Kochani Darczyńcy!

Dzięki Wam coś co jeszcze pół roku temu wydawało mi się marzeniem nie do spełnienia, dziś właśnie się realizuje. Dzięki Wam jadę na bieg Badwater!!!

Moja radość i wdzięczność jest tym większa, że budżet projektu został osiągnięty już na 11 (!) dni przed jego zakończeniem. Jednak osiągnięcie wymaganego minimum to nie koniec zbiórki - pojawiła się bowiem szansa na realizację filmu dokumentalnego z mojego powrotu do Badwater. Od tej pory zbieram więc na tę produkcję. Wierzę, że 11 dni, które pozostały do zakończenia akcji "Badwater 2014 - Powrót" wystarczy na zebranie sumy potrzebnej na wynajęcie sprzętu i skromnej ekipy oraz zrealizowanie i zmontowanie filmu.

Jeśli się uda i film powstanie, będzie on bezcenną i niepowtarzalną pamiątką z tej niezwykłej przygody, której wszyscy jesteśmy częścią. Dlatego, jeśli mogę Was jeszcze o coś prosić, nie przestawajcie wpłacać i dzielić się informacją o moim projekcie.

Dziękuję,

Wasz Darek

ZOBACZ TAKŻE – informacje o Projekcie

http://www.jaion.pl/darek-strychalski/

http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,16002780,Nasz_biegacz_wraca_do_Doliny_Smierci__Pomoz_mu__WIDEO_.html

Do tego banneru z Darkiem na naszym Portalu nasi Czytelnicy pewnie się przyzwyczaili i niejeden zapewne wspomógł akcję. Dołączamy się do podziękowań.

Ta (tutaj) informacja, która dołączona była do banneru. A poniżej zrzuty, jak wyglądała zbiórka w ostatnich dniach, jak dołączali kolejni ofiarodawcy. Oto suma na 20 dni przed końcem zbiórki:

Na 14 dni przed końcem zbiórki:

 Na 13 dni przed końcem zbiórki:

Na 12 dni przed końcem zbiórki:

Na 11 dni przed końcem zbiórki:

Ale zbiórka trwa do końca. (Dziś, 12.06.2014 r.) pod wieczór jest już prawie 38 tys.). Brawo!  Jest szansa, że uda się także sfinansować film dokumentalny z biegu. Liczymy na to!


CZYTAJ TAKŻE:
2014-07-24. Darek Strychalski pokonał Badwater - Maraton Śmierci! http://www.portal.lapy.pl/aktualnosci/408,darek-strychalski-pokonal-badwater---maraton-smierci-.html

2013-01-03. Łapianin w maratonie przez Dolinę Śmierci http://www.portal.lapy.pl/aktualnosci/78,lapianin-w-maratonie-przez-doline-smierci.html