2014-11-06

Stolik ? kandydaci PiS rozdają ulotki, spotykają się z Mieszkańcami

To już tradycja łapskiego PiS, że podczas kampanii wystawiamy stolik i rozdajemy ulotki. Rozmawiamy z Mieszkańcami. Dyskutujemy o problemach Gminy.
1

Atmosfera była niezwykle życzliwa. ­­Mieszkańcy bardzo chętnie brali od nas ulotki. Dopytywano o stan Gminy. Szczególnie wiele życzliwości okazywano kandydatce PiS na Burmistrza Pani Urszuli Jabłońskiej.

Poniżej kilka zdjęć. (Niech koleżanki i koledzy wybaczą, że nie uchwyciliśmy wszystkich). Zachęcamy także inne komitety do takiej kampanii – do bezpośredniego kontaktu, wyjścia do ludzi. Inne komitety się nie kwapią. Wrzucanie ulotek do skrzynek to nie wszystko. Widzieliśmy tylko jednego kandydata do Rady Powiatu z „konkurencji”, jak podchodził do wyborców. Rozdawał pocztówki. Nie bardzo chciano ich brać. Niektórzy sądzili, że to jakiś uliczny sprzedawca, naciągający na wydatek. Nie było za to problemem z rozdawaniem naszych ulotek. Wszystkim, którzy je od nas wzięli, aby z nimi się zapoznać, serdecznie dziękujemy. 

CZYTAJ TAKŻE:  WYBORY SAMORZĄDOWE XI 2014. http://portal.lapy.pl/strona/304,wybory--xi--2014.html. (Tam znajdują się linki do artykułów nt. wyborów na Portalu)

20_png.png 19_png.png 18_png.png 16_png.png 14_png.png 12_png.png 10_png.png 8_png.png