2014-11-17

Czekamy na wyniki wyborów na Burmistrza Łap. BĘDZIE SENSACJA?

Komisje wciąż liczą głosy. Prosimy o cierpliwość. Zdecydowanie najlepszy wynik otrzymała Urszula Jabłońska, a następnie W. Brzosko. Znacznie słabiej wypadli: J. Łapiński, T. Wróblewski, J. Piszczatowski. Prawdopodobnie będzie II tura. Ale może i nie?
1
idzimy, jak wielkie jest zainteresowanie wynikami. Liczba wejść na Portal jest ogromna. Gdy tylko otrzymamy wyniki, od razu je tu opublikujemy. 
 
Pewne jest to, że zdecydowanie wygrała I turę Pani Urszula Jabłońska. Prawdopodobnie zabrakło jedynie kilka procent do 50%, stąd wydaje się nieunikniona II tura. Pani Urszuli Jabłońskiej serdecznie gratulujemy wyniku. 
 
Wkrótce więcej informacji. 

Widzimy, jak wielkie jest zainteresowanie wynikami. Liczba wejść na Portal jest ogromna. Gdy tylko otrzymamy wyniki, od razu je tu opublikujemy.

Pewne jest to, że zdecydowanie wygrała I turę Pani Urszula Jabłońska. Prawdopodobnie zabrakło jedynie kilka procent do 50%, a wtedy nieunikniona będzie II tura. Kolejne wymniki wskazują na jeszcze lepszy wynik Urszuli Jabłońskiej. Nie jest więc pewne, czy wybory na Burmistrza nie rozstrzygną się w I turze. Zaczekajmy!

Pani Urszuli Jabłońskiej serdecznie gratulujemy wyniku. 

Ze wstępnych wyników kandydatów na radnych do Rady Miejskiej z połowy okręgów wyborczych wynika, że także zdecydowanie prowadzi Prawo i Sprawiedliwość. O wyborach do Rady Miejskiej napiszemy osobno. 

Wkrótce więcej informacji.