2015-05-04

List A. Dudy do Wyborców konferencja prasowa posła D. Piontkowskiego

W biurze poselskim PiS w Łapach odbyła się dziś konferencja prasowa posła Dariusza Piontkowskiego na temat listu kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy do Wyborców.

Poseł Dariusz Piontkowski zaprezentował list, jaki pod koniec kampanii wyborczej kandydat na prezydenta dr Andrzej Duda skierował do wyborców. Poseł zwrócił uwagę, że program A. Dudy powstał w oparcia o postulaty obywateli. Już nawet to pokazuje, że Andrzej Duda słucha Polaków i chce być prezydentem dialogu. Jego program odnosi się do najczęściej dyskutowanych przez Polaków kwestii, w tym najważniejszych spraw społecznych (m.in. mówi o obniżeniu wieku emerytalnego, podniesieniu kwoty wolnej od podatku, obronie polskiej ziemi, wstrzymaniu wprowadzenia Euro oraz o uprzemysłowieniu Polski by była praca i to godnie opłacana). 

Tego dnia Poseł D. Piontkowski także prowadził konferencję prasową w Białymstoku (zdjęcie poniżej). Podobne konferencje odbyły się w całym województwie, a także w całej Polsce. Zachęcamy do poparcia Andrzeja Dudy w wyborach na prezydenta Rzeczypospolitej. Andrzej Duda  będzie prezydentem, którego nie trzeba się będzie wstydzić. Będzie działał na rzecz silnego państwa i będzie godnie reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej list dr. Andrzeja Dudy (lub tutaj). 

dudalist1_2a_png.png