2015-09-01

Konferencja prasowa "Damy Radę" posła Dariusza Piontkowskiego w Łapach

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa posła Dariusza Piontkowskiego w ramach akcji Prawa i Sprawiedliwości ?Damy Radę?. Poseł mówił o celach projektu oraz o działaniach PiS w ramach tej akcji. Podobne wydarzenia miały miejsce w całej Polsce.

Konferencja prasowa odbyła się przy ulicy kard. S. Wyszyńskiego. Związana była z zawieszeniem banneru, zawierającego hasło kampanii Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu „Damy Radę”. Jak wyjaśnił poseł Dariusz Piontkowski, hasło – zwrot powszechnie używany na co dzień – znakomicie oddaje to, czego Polakom obecnie bardzo potrzeba: poczucia prawdziwej wspólnoty, pracy, woli wspólnego działania. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na to, że pozytywna zmiana w Polsce jest możliwa. Potrzebna jest także odbudowa wspólnoty. Razem osiągniemy sukces. Potrzebne jest także zaangażowanie w lokalne sprawy i problemy. Hasło zachęca do wspólnego działania. Chce uświadomić, jak ważne jest społeczne zaangażowanie i jak wiele można osiągnąć, działając wspólnie w lokalnej społeczności i w całym kraju. Warto pomagać sobie nawzajem, warto pracować na rzecz naszych wspólnych spraw. Wspólnie DAMY RADĘ! Tego dnia akcje promujące hasło odbyły się z udziałem parlamentarzystów w wielu miejscowościach Polski. Nie jest to jeszcze hasło wyborcze Prawa i Sprawiedliwości, bo ono zostanie zaprezentowane w trakcie kampanii wyborczej.

Na zdjęciu: Podczas konferencji poseł Dariusz Piontkowski wraz z działaczami Prawa i Sprawiedliwości zawiesza baner z hasłem  akcji.

2_png.png