2014-11-02

Burmistrz wyskoczył z banerem przed procesją

Dzień przed procesją Burmistrz W. Brzosko wystawił duży baner na ul Cmentarnej naprzeciw ?Gracji?. Kompromitacja. Zobaczcie sami.

W piątek Burmistrz W. Brzosko umieścił duży baner na wielkiej śmiesznej zardzewiałej konstrukcji  przy ul. Cmentarnej. Starał się zdążyć przed procesją, która następnego dnia tamtędy przechodziła. Jaki efekt? Jak na inżyniera przystało, śmieszny. No, ale cóż, jaki kandydat, taka konstrukcja. Masakryczna.  (Na Forum otrzymała nazwę „żeremia”).

Jednocześnie okazało się, że znikł jeden baner ze Starówki z Centrum. Ponieważ przez kilka tygodni wisiały dwa, nasi Czytelnicy stworzyli mem: „Nieszczęścia chodzą parami”. Widać, że Pan Burmistrz przejął się memem i skojarzeniem Czytelników i jeden baner usunął. Może nawet właśnie zabrał go na Cmentarną? Nasi Czytelnicy skomentowali to kolejnym memem: „Jeden  plakat zniknął, nieszczęście pozostało”. (Dziękujemy za przesłanie mema).

 

 

 

 

 

 

 

Widać, że Pan Burmistrz  bardzo przeżywa to, czy ma wieszać swój jeden baner czy dwa, a już bardzo przeżywa, czy zostanie dostrzeżony podczas procesji. A czy przeżywa, że na cmentarzu były przepełnione kontenery i był brud wokół nich? Powinien się tym zająć, bo to dla odwiedzających łapski cmentarz świadczy o wizerunku miasta, a nie  baner Pana Burmistrza.

 


CZYTAJ TAKŻE:  

2014-11-03. O banerze Burmistrza W. Brzoski ciekawy ciąg dalszy. SONDA http://www.portal.lapy.pl/urzad-kontroli-plotek/529,o-banerze-burmistrza-w-brzoski-ciekawy-ciag-dalszy-sonda.html

WYBORY SAMORZĄDOWE XI 2014. http://portal.lapy.pl/strona/304,wybory--xi--2014.html