2015-03-25

Dyżurek specjalisty ds. funduszy europejskich

Na stronie gminnej poinformowano o dyżurze specjalisty z ?Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich?. Dużo szumu, kilka godzin i po dyżurze.
1

Nawet zabrakło podstawowej informacji, że chodzi o dyżur specjalisty z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Białymstoku. Podajemy więc link do informacje o Punkcie Informacyjnym: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/punkty/glowny-punkt-informacyjny-funduszy-europejskich-w-bialymstoku/.

Zabrakło jednak czegoś ważniejszego – informacji systemowej, do kogo zgłaszać się w Urzędzie Miejskim w innych terminach. Dyżur białostockiego Mobilnego Punktu Informacyjnego to na razie jednorazówka, w dodatku w godzinach pracy, co utrudniło kontakt osobom pracujących (spoza samorządu). Mieszkańcy oczekują informacji, czy Urząd Miejski posiada stanowisko ds. środków unijnych? Kto w Urzędzie tym się zajmuje? Czy specjalista Urzędu służy pomocą osobom spoza Urzędu, czy tylko Urzędowi (samorządowi)? Poniżej informacja ze strony gminnej o kilkugodzinnym dyżurze białostockiego specjalisty: http://lapy.podlasie.pl/index.php/miasto-i-gmina/10365-dyzur-specjalisty-ds-funduszy-europejskich-w-lapach